Son Dakika
01 Ağustos 2015 Cumartesi

Büyükşehir Aday Adayı..Abdullah Torun

15 Ekim 2013 Salı, 17:03
abdullah_torun1


Ak Parti 22. Dönem milletvekili Abdullah Torun, Adana Büyükşehir Belediye Başkan adaylığına talip olduğunu resmen deklare etti..

Bugüne kadar siyasi kulislerde adı geçen ancak resmi bir açıklama yapmayan Abdullah Torun, az önce yüzbinlerce Adanalı’ya attığı Kurban Bayramı kutlama mesajında adaylığını deşifre etti..

Torun, mesajında “Kurban Bayramınızı Kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.. Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı ve 22. Dönem Adana milletvekili Abdullah Torun..” dedi..

Abdullah Torun milletvekilliği yaptığı dönemde Adana’ya önemli hizmetler vermiş, aday gösterilmediği 2007 ve 2011 seçimlerinin yanısıra 2009 yerel seçimlerinde de Ak Parti’nin neferi gibi çalışmıştı..

Bir süreden beri Adana’yı karış karış dolaşan ve gittiği her yerde vatandaşın sevgi seliyle karşılaşan Torun’un bayram sonrasında daha geniş kapsamlı bir açıklama yapması bekleniyor..

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>